Burgerraadsleden

Home > Burgerraadsleden

Burgerraadsleden

De fracties worden ondersteund door de burgerraadsleden. Iedere fractie mag maximaal drie burgerraadsleden laten benoemen. Deze leden ondersteunen de fracties in hun werk en draaien in alles mee. Ze zitten alleen niet in de raad en hebben geen stemrecht maar mogen wel volop meedoen in de commissie.

Hieronder staan per fractie de burgerraadsleden vermeld.

Rients-Auke Rienstra

Rienstra
contactgegevens en taken Rients-Auke Rienstra
FunctieBurgerraadslid
AdresWaterfront 81
8253 ZB  DRONTEN
Telefoonnummer(06) 50 88 21 60
E-mailadresr.a.rienstra@dronten.nl
Politieke partijVVD

Coletta Dorenbos-Boonman

Dorenbos-Boonman
contactgegevens en taken Coletta Dorenbos-Boonman
FunctieBurgerraadslid
AdresKetelweg 5
8251 PP  Dronten
Telefoonnummer(06) 30 70 81 27
E-mailadresC.Dorenbos@dronten.nl
Politieke partijCDA

Wilfried Groot Koerkamp

Groot Koerkamp
contactgegevens en taken Wilfried Groot Koerkamp
FunctieBurgerraadslid
AdresEllerweg 24
8256 RT  Biddinghuizen
Telefoonnummer(06) 12 87 64 91
E-mailadresW.GrootKoerkamp@Dronten.nl
Politieke partijCDA

Bert Rook

Rook
contactgegevens en taken Bert Rook
FunctieBurgerraadslid
AdresEurosingel 20
8253 EB  Dronten
Telefoonnummer(06) 51 81 18 44
E-mailadresB.Rook@Dronten.nl
Politieke partijCDA

Anne-Marie van Huffel-de Graaf

van Huffel-de Graaf
contactgegevens en taken Anne-Marie van Huffel-de Graaf
FunctieBurgerraadslid
AdresKlaproosdreef 41
8255 JP  Swifterbant
Telefoonnummer(06) 40 20 90 96
E-mailadresA.van.Huffel@Dronten.nl
Politieke partijLeefbaar Dronten

Michel Degenhardt

Degenhardt
contactgegevens en taken Michel Degenhardt
FunctieBurgerraadslid
AdresP/a Postbus 100
8250 AC  DRONTEN
Telefoonnummer(06) 30 15 17 57
E-mailadresLWJ.Degenhardt@Dronten.nl
Politieke partijChristenUnie

Ingrid Paalman-Dijkenga

Paalman-Dijkenga
contactgegevens en taken Ingrid Paalman-Dijkenga
FunctieBurgerraadslid
AdresHarderringweg 8
8256 PT  Biddinghuizen
Telefoonnummer(06) 81 91 71 52
E-mailadresI.Paalman@dronten.nl
Politieke partijChristenUnie

Yvonne den Boer-Schwagermann

den Boer-Schwagermann
contactgegevens en taken Yvonne den Boer-Schwagermann
FunctieBurgerraadslid
AdresBoslaan 66
8253 AE  Dronten
Telefoonnummer(06) 20 58 18 55
E-mailadresY.den.Boer@Dronten.nl
Politieke partijD66

Olga Nijmeijer-Beijer

Nijmeijer-Beijer
contactgegevens en taken Olga Nijmeijer-Beijer
FunctieBurgerraadslid
AdresEikenlaan 9
8253 AL  Dronten
Telefoonnummer(06) 51 27 90 63
E-mailadresO.Nijmeijer@Dronten.nl
Politieke partijD66

Bastian te Velde

te Velde
contactgegevens en taken Bastian te Velde
FunctieBurgerraadslid
AdresBoweshof 5
8251 TD  Dronten
Telefoonnummer(06) 41 10 34 73
E-mailadresB.te.Velde@Dronten.nl

Albert Bleijenberg

Bleijenberg
contactgegevens en taken Albert Bleijenberg
FunctieBurgerraadslid
AdresDrielander 2
8253 BZ  Dronten
Telefoonnummer(06) 83 12 58 88
E-mailadresA.Bleijenberg@Dronten.nl
Politieke partijGroenLinks

Sonja Plomp

Plomp
contactgegevens en taken Sonja Plomp
FunctieBurgerraadslid
AdresP/a Postbus 100
8250 AC  Dronten
E-mailadresS.Plomp@dronten.nl
Politieke partijGroenLinks

Leo Broekhuis

Broekhuis
contactgegevens en taken Leo Broekhuis
FunctieBurgerraadslid
AdresDe Reiger 59
8251 NJ  Dronten
Telefoonnummer06 428 241 22
E-mailadresL.Broekhuis@Dronten.nl
Politieke partijGroenLinks

Frans Rietveld

Rietveld
contactgegevens en taken Frans Rietveld
FunctieBurgerraadslid
AdresMajoraan 46
8252 BB  Dronten
Telefoonnummer(06) 49 63 19 06
E-mailadresF.Rietveld@Dronten.nl
Politieke partijSP

Sjoukje Leeuw

Leeuw
contactgegevens en taken Sjoukje Leeuw
FunctieBurgerraadslid
AdresHarpoenierstraat 11
8251 CM  Dronten
Telefoonnummer(06) 14 59 84 21
E-mailadresS.Leeuw@Dronten.nl
Politieke partijSP

Roelf Raterink

Raterink
contactgegevens en taken Roelf Raterink
FunctieBurgerraadslid
AdresHerfst 103
8251NR  Dronten
Telefoonnummer(06) 54 74 46 56
E-mailadresR.Raterink@Dronten.nl
Politieke partijPvdA