CDA

Home > Samenstelling Gemeenteraad

CDA

Logo CDADe CDA heeft zes zetels in de gemeenteraad van Dronten. Meer informatie over deze partij vindt u op www.cda.nl/flevoland/dronten (deze link opent in een nieuw venster). In het overzicht hieronder ziet u wie de CDA vertegenwoordigen in de gemeenteraad en hoe u met hen in contact kan komen. 

Terug naar het overzicht 

S.J. (Siert Jan) Lap

S.J. Lap
contactgegevens en taken S.J. (Siert Jan) Lap
FunctieFractievoorzitter
E-mailadress.j.lap@dronten.nl
Politieke partijCDA

B. (Brenda) Berghorst-Ruitenberg

B. Berghorst-Ruitenberg
contactgegevens en taken B. (Brenda) Berghorst-Ruitenberg
FunctieRaadslid
Telefoonnummer(06) 249 949 28
E-mailadresb.berghorst@dronten.nl
Politieke partijCDA

E.D. (Dinand) Ekkel

E.D. Ekkel
contactgegevens en taken E.D. (Dinand) Ekkel
FunctieRaadslid
AdresAlbertijn 29
8251 BC  DRONTEN
E-mailadresd.ekkel@dronten.nl

W.A. (Willemien) Wever

W.A. Wever
contactgegevens en taken W.A. (Willemien) Wever
FunctieRaadslid
AdresMargrietenlaan 2
8255 JH  Swifterbant
E-mailadresw.wever@dronten.nl

R. (Ramazan) Yazir

R. Yazir
contactgegevens en taken R. (Ramazan) Yazir
FunctieRaadslid
AdresKruidendreef 15
8252 BK  Dronten
Telefoonnummer06-27274513
E-mailadresr.yazir@dronten.nl
Politieke partijCDA

F.E.G. (Ferdinand) Zomerman

F.E.G. Zomerman
contactgegevens en taken F.E.G. (Ferdinand) Zomerman
FunctieRaadslid
AdresKruidendreef 42
8252 BH  Dronten
Telefoonnummer+31(0)321 319 170
E-mailadresf.zomerman@dronten.nl
Politieke partijCDA