VVD

Home > Samenstelling Gemeenteraad

VVD

Logo VVDDe VVD heeft zeven zetels in de Drontense gemeenteraad. Meer informatie over de VVD vindt u op dronten.vvd.nl (deze link opent in een nieuw venster). In het overzicht hieronder ziet u wie de VVD vertegenwoordigen in de gemeenteraad en hoe u met hen in contact kan komen. 

Terug naar het overzicht 

R. (Remco) de Maaijer

R. de Maaijer
contactgegevens en taken R. (Remco) de Maaijer
FunctieFractievoorzitter
AdresHunzingo 6
8251 VZ  Dronten
Telefoonnummer+31(0) 321 380 613
E-mailadresr.de.maaijer@dronten.nl
Politieke partijVVD

P. (Paul) Gach

P. Gach
contactgegevens en taken P. (Paul) Gach
FunctieRaadslid
AdresKapteijnlaan 1
8251 AG  Dronten
E-mailadresp.gach@dronten.nl
Politieke partijVVD

B. (Barry) Hoogezand

B. Hoogezand
contactgegevens en taken B. (Barry) Hoogezand
FunctieRaadslid
AdresHet Ruiterpad 10
8252 GV  Dronten
E-mailadresb.hoogezand@dronten.nl
Politieke partijVVD

G.M.M. (Trudy) Stoker-Dol

G.M.M. Stoker-Dol
contactgegevens en taken G.M.M. (Trudy) Stoker-Dol
FunctieRaadslid
AdresPlantweg 19
8256 SC  Biddinghuizen
Telefoonnummer+31(0)321 335 595
E-mailadrest.stoker@dronten.nl
Politieke partijVVD

S. (Saskia) Veldman

S. Veldman
contactgegevens en taken S. (Saskia) Veldman
FunctieRaadslid
AdresDe Kaapstander 50
8251 LJ  Dronten
E-mailadress.veldman@dronten.nl
Politieke partijVVD

T.J.G. (Theo) Vulink

T.J.G. Vulink
contactgegevens en taken T.J.G. (Theo) Vulink
FunctieRaadslid
AdresDe Galop 23
8252 EN  Dronten
Telefoonnummer06 - 518 039 23
E-mailadrest.vulink@dronten.nl
Politieke partijVVD

B.P. (Paul) Zuurendonk

B.P. Zuurendonk
contactgegevens en taken B.P. (Paul) Zuurendonk
FunctieRaadslid
AdresForint 22
8253 GB  DRONTEN
Telefoonnummer0321-315960
E-mailadresB.Zuurendonk@Dronten.nl
Politieke partijVVD